Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Porównaj
FiiO Q5s - 548281 - zdjęcie
FiiO Q5s - 548281 - zdjęcie 1
FiiO Q5s - 548281 - zdjęcie 2
FiiO Q5s - 548281 - zdjęcie 1
FiiO Q5s - 548281 - zdjęcie 2
Drukuj
Porównaj

FiiO Q5s

od: FiiO|kod producenta: Fiio Q5s|kod x-kom: 548281
  • Rodzaj wzmacniacza:Tranzystorowy mobilny
  • Rodzaje wejść:Optyczne/koaksjalne/liniowe 3,5 mm
  • Rodzaje wyjść:Mini jack 3,5 mm, Zbalansowane 2,5 mm, Zbalansowane 4,4 mm
  • Łączność bezprzewodowa:Bluetooth
specyfikacja FiiO Q5s
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 369,00 zł
Drukuj
ikona

FiiO Q5s - przenośny wzmacniacz klasy audiofilskiej

Przenośny wzmacniacz oraz konwerter DAC FiiO Q5s zapewni Ci najlepszą jakość dźwięku i nieograniczone możliwości gdzie tylko zapragniesz. Ten obsługujący Hi-Res Audio, Hi-Res Audio Wireless, natywne DSD256 i Bluetooth 5.0 z aptX HD LDAC sprzęt, ma także bardzo pojemną baterię (wystarczającą aż na 9 godzin przy połączeniu bezprzewodowym) oraz kompaktowe rozmiary, dzięki czemu możesz mieć to wszystko zawsze pod ręką.

Dla zapewnienia Ci niezawodności, funkcjonalność, a przede wszystkim szerokiej kompatybilność Q5s wyposażono w mikrokontroler XMOS XUF208 USB. Dzięki niemu urządzenie jest w stanie dekodować cyfrowy sygnał wejściowy aż do częstotliwości 768 kHz i rozdzielczości 32 bitów.

Wzmacniacz słuchawkowy i natywny DAC FiiO Q5s
ikona

Dopracowany pod każdym względem

Świetne rezultaty FiiO Q5s w zakresie reprodukcji audio są zasługą zastosowania dwóch układów DAC AKC AK 4493EQ o wysokim stosunku SNR oraz niskich zakłóceniach. Dają one gładkie, przyjemne, ale i szczegółowe brzmienie, a ponadto obsługują częstotliwość próbkowania do 768 kHz / 32 bit, głębię bitów oraz natywne DSD do poziomu DSD256.

Q5s to także dopracowana konstrukcja, umożliwiająca podłączanie wymiennych modułów wzmacniacza zastosowanych w innych modelach FiiO. Zwiększa to elastyczność tego modelu w zakresie różnych sygnatur dźwiękowych oraz kompatybilności z różnorakimi typami słuchawek. Na wyposażeniu znajduje się moduł AM3E charakteryzujący się dodatkowym wyjściem 4,4 mm oraz większą mocą w porównaniu do AM3A z poprzednika (modelu FiiO Q5).

Budowa wzmacniacza FiiO Q5s
ikona

Wszechstronny i wielofunkcyjny FiiO Q5s

FiiO Q5s został przystosowany do współpracy z wieloma urządzeniami nie tylko dostępnymi w ofercie producenta, ale także innych marek. Dzięki dołączonemu kablowi USB Lightning bez problemu możesz podłączyć go do swojego iPhone'a, iPod'a, iPad'a. O wzorowej współpracy z urządzeniami z systemem iOS (Apple) świadczy także uzyskanie certyfikatu MFI.

Za pomocą kabla FiiO L27, możesz podłączyć Q5s do dowolnego urządzenie posiadające WM-PORT np. Walkman Sony i używać go jako dekodera audio. Wzmacniacz ten idealnie współpracuje także z komputerem jako DAC USB. Poprawiając jakość dźwięku i umożliwiając uzyskanie potężniejszego i pełniejszego brzmienia sprawia on, że każde z tych urządzeń zabrzmi tak jak nigdy dotąd.

FiiO Q5s współpraca z innymi urządzeniami
ikona

Wyższa jakość cyfrowego sygnału audio Bluetooth

We wzmacniaczu FiiO Q5s cyfrowe sygnały audio Bluetooth są bezpośrednio przekazywane do układu DAC AK4493EQ przez układ XMOS. Zmniejszając tym samym zniekształcenia harmoniczne oraz poziom szumów. Takie rozwiązanie zapewnia najlepszej jakości połączenie bezprzewodowe wraz z dźwiękiem wysokiej rozdzielczości, potwierdza to także certyfikat aptX HD. Podobnie jest z sygnałem pochodzącym z DAC USB.

Wzmacniacz FiiO Q5s z łącznością Bluetooth
ikona

Przełącznik wzmocnienia oraz podbicia basów

We wzmacniaczu tym zastosowano regulację głośności ADC, która skutecznie eliminuje nierównowagi między kanałami oraz poprawia płynność ustawień. Co więcej, przełącznik wysokiego i niskiego podbicia sprawia, że można używać FiiO Q5s z szeroką gamą słuchawek o różnej czułości. Natomiast przełącznik wzmocnienia basów pozwala zwiększyć zakres dynamiki niskich częstotliwości i dodać im mocy, aby zabrzmiały z prawdziwym impetem.

Wszystko to zamknięto w minimalistycznej formie. Swój niepowtarzalny design wzmacniacz FiiO Q5s zawdzięcza wykorzystaniu wysokiej jakości piaskowanego aluminium oraz tylnemu wykończeniu z ekoskóry. Odpowiednie właściwości stopu aluminium zapewniają, ochronę przed uszkodzeniem oraz zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Konwerter cyfrowo-analogowy DAC FiiO Q5s

Specyfikacja

Rodzaj wzmacniacza
Tranzystorowy mobilny
Rodzaje wejść
Optyczne/koaksjalne/liniowe 3,5 mm
Rodzaje wyjść
Mini jack 3,5 mm
Zbalansowane 2,5 mm
Zbalansowane 4,4 mm
Łączność bezprzewodowa
Bluetooth
Zniekształcenia harmoniczne THD
poniżej 0,001% (AUX IN)
poniżej 0,002% (USB DAC)
SNR: (stosunek sygnalu do szumu)
117 dB
Wzmocnienie (Gain)
Tak
Informacje uzupełniające
Bluetooth 5.0
Obsługa formatów: SBC,AAC,aptX,aptX Low Latency, aptX HD,LDAC
Siedem stabilizatorów napięcia LDO,
Kondensatory foliowe Panasonic
Akumulator 3800 mAh
Do 25 h pracy
Kolor
Czarny
Wysokość
124 mm
Szerokość
64 mm
Głębokość
16 mm
Waga
198 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
Fiio Q5s
Kod x-kom
548281

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze